top of page

O MNE

Privět

Jmenuji se Vladimir Koldaev, ale všichni mi říkají Vova - což je rusky zkráceně Vladimir.

Je mi 24 let, pocházím z malého industriálního města v Rusku, ale od roku 2012 žiju v Praze.

 

Vše začlo když jsem byl ještě dítě a nenchal jsem na pokoji jediný strom ani plot, s kamarády jsme skákali po garážích parkour, v té době jsme však netušili že taková disciplína vůbec existuje. Netrvalo dlouho a začali jsme navštěvovat "power tumbling” (akrobatická sportovní disciplína) kde jsem jako jediný zůstal a získal titul “master of sport”. Parkourové triky jsem se mohl učit až po tréninku, když na to zbyl čas. Trénoval jsem 3 hodiny denně 5 krát týdně. Teď toho nelituju.

V roce 2012 jsem přijel do Prahy studovat VŠ a seznámil jsem se s pražskými parkouristy. Spolu jsme chodili trénovat a navštěvovali různé Jamy. Byl jsem strašně rád, že jsem mohl trenovat v různých tělocvičnách. Ve městě, kde jsem vyrůstal nic takového nebylo. Zanedlouho jsem se dostal do pražského parkourového týmu "In Motion" kde jsem byl rok, ale osud mě zavedl do "Urban Sense"  kde jsem dodnes. Jako tým jsme měli možnost dlouhodobě spolupracovat s "Adidas Originals" a "XS Power Drink". Momentálně se zaměřujeme na organizaci workshopů a campů “JumpRun”. Později jsem začal jezdit po městech ČR a zanedlouho i po Evropě. Zůčastnil jsem se několika soutěží v různých zemích a dostal sponsoring od Britského týmu 3Run Family, za to jsem byl rád, protože 3R byl můj vzor. Tím to neskončilo a začal mě sponsorovat Dánský "Team JiYo".

V roce 2015 jsem přecenil své síly a zranil jsem si levé koleno. Podstoupil jsem plastiku vazu, kvůli které jsem si musel dát pauzu celý rok 2016. Chtěl jsem přestat s tím co mám tak rád, jelikož se většina lidí po takovém zranění ke sportu nevrátí, ale motivace - koukaní na své staré videa a podpora kamarádů mě přinutili dostat se zpátky do formy a ukázat "Russian Power".

Momentálně se věnuji sebezlepšování ve skákaní a natáčení různých videí na YouTube, pořádaní akcí jako workshopy a vystoupení.

​ˇ

SOUTEZE

​ˇ

​ˇ

Russia Parkour Challenge - 2nd in Style Contest
Art Moving 2 - 2nd in Style Contest
Sammi Games 2 

Jambo 2 - 5th 

Art Moving 3 - 3rd Freestyle

2 rue - 2nd

Atom Challenge - 1st in Style Contest

Born To Trick Challenge - 1st

Micro Trek - 1st in Style Contest

Red Bull Art of Motion Onsite Qualifier

Air Wipp Challenge 

Blend 42 Parkour Cup 2017:

Plzen: SpeedRun - 3rd, Style Contest - 2nd

Ceske Budejovice: SpeedRun - 1st, Style Contest - 1st 

Brno: SpeedRun - 3rd, Style Contest - 3rd

Hradec Kralove: SpeedRun - 5th, Style Contest - 1st

Ostrava: SpeedRun - 1st, Style Contest - 3rd

Praha: Final - 1st

Red Bull Art of Motion Onsite Qualifier

Move In The Air 2018 

Born To Trick Challenge 2019 - 2nd 

Born To Trick Challenge 2020

FILMY

Zůčastnil jsem se natáčeni několika filmů a seriáů, vetšinou jako kaskadér. Mimo jiné jsem získal roli v českem filmu "Ani ve snů" kde jsem ztvárnil roli Richiho

 

 

 

 

 

Lovci a oběti 2015 – Bandita

Ani ve snu 2016 – Richie

Zoo keeper’s wife 2017 – kaskadér
Specialisté – dublér 

The Wall - kaskadér
 

bottom of page