top of page

O MNE

​ˇ

Ahoj!

Mé jméno je Vladimir Koldaev, ale většina lidí mi říká Vova - to je zkrácený výraz pro Vladimir v ruštině.

Pocházím z Ruska, ale od roku 2012 žiji v Praze. Narodil jsem se v roce 1994.

Profesionálně se věnuji parkouru a akrobacii. Mám výjimečný pohled na svět a jako osobnost se prezentuji přes sociální sítě. Zaměřuji se na sebezdokonalování a motivaci, abych pomáhal posunovat společnost vpřed. Snažím se být vzorem jak pro děti, tak i pro dospělé. Aktivně natáčím různá videa na YouTube a pořádám různé akce, jako jsou parkourové workshopy, letní tábory a vystoupení.

 

Můj příběh začal již v dětství, byl jsem hyperaktivní dítě, neustále lezl po stromech a garážích. Nějakou dobu poté mě rodiče zapsali na gymnastiku, ale v pubertě jsem začal objevovat parkour, protože jsem chtěl všechny ty salta, které jsem se naučil v tělocvičně, skákat venku. Bylo to pro mě naplňující.

V roce 2012 započala pro mě nová životní etapa, kdy jsem přijel do Prahy studovat vysokou školu. V té době, jsem se seznámil s místními parkouristy a dobře jsem zapadl do české společnosti. Během svých cest jsem navštívil mnoho zemí a setkal se s různými lidmi a kulturami. Díky tomu se nyní pohybuji plynule ve třech jazycích a mám vysokoškolský titul.

Zúčastnil jsem se světových soutěží v parkouru po celém světě a dokonce jsem napsal dvě knihy. Díky svému talentu jsem se objevil v televizi a dokonce jsem se účastnil soutěže "Česko Slovensko má talent". Občas se také zapojuji do filmů a seriálů jako kaskadér, protože mě to velmi baví.

Považuji se za vzor pro tisíce dětí, ale nejen pro ně. Prošel jsem operací obou kolen a úspěšně jsem se vrátil zpátky do formy. Nic pro mě není překážkou. Ale jak všichni víme, překážky jsou tu proto, abychom je překonávali. Od toho je Parkour. Parkour is my lifestyle.

bottom of page